poniedziałek, 10 lutego 2014

MOTYWACJA = MOTYW x AKCJA

Jeśli chcesz być w życiu szczęśliwy, nie zaczynaj od wyznaczania sobie celów. Może się bowiem okazać, że zamiast sukcesu, dadzą Ci one rozczarowanie, frustrację oraz brak motywacji.
Od czego więc zacząć swój skuteczny świadomy rozwój?

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie pojęłam dzięki Fabianowi Błaszkiewiczowi to fakt, na czym polega zasadniczy błąd wielu "nauczycieli sukcesu". Otóż nie zaczynają od początku, ale od środka. Ich nauki są do praktycznego wykorzystania owszem, ale później. Zaczynają oni bowiem od wyznaczenia celów, ale nikt nie mówi w jaki sposób masz sobie te właściwe cele wyznaczyć

Myślę, że najczęściej robią to nieświadomie, gdyż sami ten właściwy początek mają już za sobą. Nie widzą jednak, że to on nadał im kierunek i stanowi źródło energii. I że bez niego ich wskazówki mogą być zupełnie nieskuteczne. Skąd bowiem masz teraz wiedzieć, że osiągnięcie postawionego celu przyniesie Ci szczęście?

Zatem nasuwa się pytanie: Co jest tym początkiem?
Od czego mam zacząć swoją drogę do osobistego sukcesu?

Sedno tkwi w tym, aby rozpoznać swój
Życiowy Motyw Przewodni 
- indywidualną motywację znaną tylko Tobie,
a następnie za nią podążać!
Każdy ma w życiu swój indywidualny Motyw Przewodni. Osobiste powołanie nadające jego życiu sens. Misję przeznaczoną tylko dla niego. Motyw ten nadaje kierunek działania, podążanie za nim gwarantuje rozwój, a osiąganie daje poczucie spełnienia. Motyw jest źródłem prawdziwej siły, niegasnącym ogniem motywacji. 


Każdy z nas wewnątrz siebie czuje, czym jest jego Motyw, jednak nie każdy potrafi od razu go wskazać. Na szczęście w naszym życiu pojawia się wiele wskazówek, jak odkryć to powołanie. Zrealizowanie go jest bowiem obowiązkiem każdego z nas. Obowiązkiem wobec Stwórcy, który powołanie to nam nadał. 


Fabian Błaszkiewicz na swoich nagraniach uczy jak rozpoznać swój Motyw oraz za pomocą przykładów z życia i z Pisma Świętego przekonuje, dlaczego każdy z nas powinien podążać tą ścieżką. Prowadzi on też szkolenia Inspiracja Rewelacja, na których uczestnicy dzięki wykonywanym ćwiczeniom mogą odkryć swój Motyw. Zachęcam do zapoznania się z nim!Czy możesz już teraz wskazać czym jest Twój Motyw?Jak myślisz, do czego zostałeś powołany?Jaka jest Twoja największa pasja?


A teraz zajrzyj tutaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...