środa, 8 kwietnia 2015

Kobiety rozkwitają w kwietniu

Kwiecień będzie miesiącem kobiet. Kobiet, które chcą się rozwijać, inspirować, cieszyć sobą. Kobiet odważnych, ciekawych, zagubionych, poszukujących i świadomych. Kobiet, które chcą zmieniać siebie i świat. A to wszystko w Krakowie na Festiwalu PROGRESSteron, który startuje już w ten piątek i będzie trwał do końca miesiąca w każdy weekend! Jeśli jeszcze nie brałaś w nim udziału, sprawdź, może znajdziesz tam to, czego szukasz! Czym jest Festiwal PROGRESSteron?


Festiwal PROGRESsteron odbywa się w Krakowie (i w innych miastach Polski) już od 10 lat i jest skierowany do kobiet. Nadrzędny cel, jaki przyświecał mu od początku, to wspieranie kobiet w rozwoju osobistym i zawodowym. Wsparcie to odbywa się głównie przez liczne warsztaty, wykłady i prezentacje, w których mogą brać udział uczestniczki festiwalu. Szkolenia te prowadzą specjaliści w swoich dziedzinach i doświadczeni trenerzy. Ich zadaniem jest przekazać wiedzę, nauczyć nowych umiejętności oraz pomóc w zmianie postawy. Tematyka tych zajęć jest bardzo różnorodna - od  wizerunku, pracy, finansów, psychologii i edukacji przez zdrowie, pracę z ciałem, taniec czy samoobronę po twórczość i muzykę. Zatem wachlarz propozycji, jakie oferuje PROGRESSteron gwarantuje, że chyba każda kobieta zajdzie tam coś dla siebie. 

Festiwal ma dwie odsłony rozwojowe:

Inspiracje (10-12 i 17-19 kwietnia)
Warsztaty rozwojowe z z różnych dziedzin w modułach od 1,5 do 3 godzin. 
Cel: zapoznanie z konkretną metodą oraz inspiracja do dalszego rozwoju.
Miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY

Relacje (25-26 kwietnia)
Pogłębione warsztaty psychoedukacyjne, w module 1- lub 2-dniowym. 
Cel: poszerzanie świadomości i zdobywanie umiejętności osobistych, wzbogacających nasze życie i związki z innymi ludźmi.
Miejsce: w zależności od wybranego warsztatu.Dla kogo?


Festiwal skierowany jest do kobiet w każdym wieku - od nastolatek po seniorki. Zarówno do tych, które usłyszały o nim pierwszy raz, jak i do tych, które od dawna tworzą progesteronową społeczeność kobiet. Nie jest istotne wykształcenie, wykonywany zawód czy wyznawane poglądy. Najważniejsza jest chęć samorozwoju. 


Dlaczego warto?


Jeśli jesteś kobietą i chcesz wziąć życie w swoje ręce lub po prostu zrobić coś dobrego dla siebie, to Festiwal PROGRESSteron może być świetną ku temu okazją. Podczas tego wielkiego zlotu kobiet takich jak Ty, możesz znaleźć inspirację, odkryć swoje pasje, zdobyć wsparcie, nabrać pewności siebie lub po prostu spędzić czas miło i kreatywnie. I nie twierdzę, że po jednym festiwalu Twoje życie odmieni się diametralnie, ale myślę, że żadna kobieta nie uzna tej inwestycji w siebie za zmarnowany czas.

HARMONOGRAM i REZERWACJE


Imprezy towarzyszące


Festiwal PROGRESSteron to nie tylko szkolenia i wykłady. W Krakowskim SOLVAY w kwietniowe weekendy będzie się działo o wiele więcej. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się m.in.: 

bezpłatny MASAŻ SHIATSU (18-19 kwietnia) 

KOCI EVENT – Zbiórka pieniędzy na potrzebujące koty ze stowarzyszenia Stawiamy na łapy. Zasady: oddajesz jedną swoją rzecz, której nie potrzebujesz, a jest w dobrym stanie (np. biżuterię, obrazek, płytę, książkę, ozdobę, ubranie), a osoba, która ją nabędzie, wrzuca do puszki dowolną kwotę.

PROGRESS-recykling czyli  akcja malowania starych koszulek
Zbierasz nakrętki? Możesz przynieść je do CSW Solvay - trafią do recyklingu.

Kiermasz niezwykłości:
Misiura design - ceramika artystyczna z duszą i dobrą energią. 
Vanilla Body Shop - stoisko Brafitterskie, gdzie możesz dowiedzieć się, jak zadbać o swój biust i kupić biustonosz dobrany specjalnie dla Ciebie.
Cafe Młynek - pachnące ciasta domowej roboty, wszystko eko i wege!
Biżuteria Beaty - biżuteria dla kobiet w różnym wieku i o różnych temperamentach. Można także REAKTYWOWAĆ znoszoną lub popsutą biżuterię. 
PSYCHE - Centrum Książki Psychologicznej


Więcej informacji na temat Festiwalu PROGRESSteron znajdziesz na stronie DOJRZEWALNIA RÓŻZapowiada się ciekawe wydarzenie! Sama będę miała okazję wziąć udział w festiwalu po raz pierwszy, ale już nie mogę się doczekać. Zapisałam się na kilka warsztatów a jeden z nich (Równowaga hormonalna – naturoterapia i refleksoterapia dla zdrowia kobiety) będę prowadzić wraz z moją szefową :)  

Są jeszcze wolne miejsca na niektórych warsztatach, dlatego Ciebie również zachęcam do zapisania się na któryś z nichMoże się tam spotkamy ;)


Kobiety!  Rozwijajmy się, wzrastajmy, dojrzewajmy, kwitnijmy!


Informacje zaczerpnięte ze strony:
 http://www.dojrzewalnia.pl/dojrzewalnia_roz/progressteron/krakow/o_festiwalu.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...