czwartek, 9 października 2014

Polecam: Care Solutions

Ostatnio miałam okazję współpracować z firmą Care Solution. Firma ta świadczy usługi prozdrowotne dla pracowników innych firm w ich miejscu pracy. Taka działalność jest przykładem naprawdę holistycznego podejścia do człowieka i wyjściem na przeciw zapracowanemu społeczeństwu! Co dokładnie oferuje ta firma i dlaczego warto skorzystać z jej usług?
W czasach gwałtownego wzrostu korporacji i pogoni za pieniądzem coraz częściej możemy zaobserwować, jak zatraca się równowaga między pracą a resztą życia. Szkodliwe środowisko, częsty stres, statyczny tryb pracy i brak świadomości tego, co naprawdę jest dobre dla nas samych sprzyjają powstawaniu chorób i przepracowaniu. Firma Care Solutions zauważyła narastające w ten sposób zagrożenie dla zdrowia wielu ludzi i postanowiła temu zapobiec. Wychodzi ona na przeciw firmom, którym standard pracy zatrudnionych w nich osób oraz ich zadowolenie nie są obojętne i organizuje dla nich programy prozdrowotne w miejscu pracy.  

Firmy korzystające z usług Care Solutions mają zatem do wyboru trzy oferty:
  • Masaże i edukację zdrowotną dla pracowników biurowych
  • Ćwiczenia w pracy, masaże i terapia dla pracowników fizycznych
  • Szkolenia dla pracowników biurowych i fizycznych


http://praca.wp.pl/gid,14536900,strona,4,title,10-najlepiej-oplacanych-prac-sezonowych,galeria.html

Care Solutions propagując profilaktykę zdrowotną w oparciu o ergonomię pracy, przeprowadzając masaże, terapię i szkolenia zdrowotne ułatwia wielu pracownikom zachowanie spokoju, wewnętrznej równowagi oraz dobrego samopoczucia. Zwiększa w ten sposób motywację do pracy, co w dalszej perspektywie przekłada się na wzrost efektywności firmy o jej dobrym wizerunku nie wspominając!Jeśli więc uważasz, że Twoja praca może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie Twoje i innych pracowników, zasugeruj szefowi takie wciąż jeszcze w Polsce nowoczesne rozwiązanie.
A jeśli
 sam jesteś szefem - wiesz co możesz zrobić, aby zwiększyć uznanie i wydajność pracowników! Workplace Wellness to przyszłość.

Polecam:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...