środa, 3 grudnia 2014

Polecam: Anatomia Życia

Chociaż promowanie zdrowego trybu życia jest teraz tak modne i popularne, to blogujący fizjoterapeuci należą wciąż do rzadkości. Jest jednak blog, którego właścicielka jest wielką pasjonatką fizjoterapii. Dlaczego warto poznać jej Anatomię Życia?


Nie trzeba długo szukać, żeby przekonać się, że Izabella - studentka fizjoterapii i właścicielka Anatomii Życia uwielbia to, co robi. Na jej blogu przeczytamy nie tylko o jej codzienności, ale o zdrowiu człowieka ogólnie. 

Autorka pisze o jednostkach chorobowych, rehabilitacji, diagnostyce i profilaktyce. Interesuje się aktywnością fizyczną, sportem, masażem oraz dbaniem o urodę. Podaje też wypróbowane przepisy i ciekawostki żywieniowe. Nie brakuje u niej recenzji czy relacji z konferencji. 

Jej strona jest świetną bazą dla studentów fizjoterapii poszukujących materiałów do nauki, jak również dla osób pragnących zwiększyć swoją świadomość w zakresie dbania o własne ciało. Jednak największym plusem tego bloga jest fakt, że jest żywy. Izabella śledzi aktualne wydarzenia, obserwuje, co się dzieje w świecie fizjoterapeutów, pisze szczerze i nie każe długo czekać na nową dawkę informacji. Anatomia Życia to blog tworzony z pasją.
Polecam!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...