poniedziałek, 24 marca 2014

Mapa Marzeń

Już po raz czwarty podczas nowiu w znaku Barana robię Mapę Marzeń. To rodzaj wizualizacji, który ma pomóc w spełnieniu moich pragnień na najbliższy rok. Jak już sama zdążyłam się przekonać Mapa Marzeń ma wielką moc!Z tym pomysłem zetknęłam się trzy lata temu na stronie czary.pl . Mapa Marzeń to nic innego jak kolaż ze zdjęć, wycinków, znaków i haseł przedstawiających nasze pragnienia w każdej dziedzinie życia. Zobrazowanie ich i ułożenie w odpowiednim miejscu czy kolejności ma za zadanie pomóc nam bardziej uświadomić sobie i skoncentrować się na tym, czego potrzebujemy do szczęścia.

Zdaniem astrologów najlepszym czasem na wykonanie Mapy Marzeń jest w nów, gdy Słońce jest w znaku Barana (w roku 2014 przypada 30 marca), ponieważ okres ten nadaje jej najsilniejszej mocy. Baran to symbol energii, siły, zdecydowania i woli walki. Kiedy Słońce wkracza do jego domu rozpoczyna się kalendarz astrologiczny. Nów z kolei to idealny moment na odkrywanie swoich marzeń. Dokładny opis jak zrobić Mapę Marzeń znajduje się na podanej stronie. 

Ważne jest, aby grafiki użyte do wykonania mapy możliwie jak najwierniej obrazowały, to co chcielibyśmy mieć bądź były dla nas jednoznacznymi symbolami kojarzącymi nam się wyraźnie z naszym marzeniem. Można je wyciąć z gazety, narysować samodzielnie, wydrukować bądź napisać i umieścić razem w jednym miejscu. Ja jednak nie naklejam obrazujących moje marzenia ilustracji na karton, ale przygotowuję kolorową prezentację w Power Point'cie. Przeglądam ją co jakiś czas, aby wzmocnić przyciąganie swoich marzeń i spokojnie obserwuję, co zaczyna się dziać w moim życiu. Mapa Marzeń uczy! Polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...